Един от най-младите пенсионерски клубове в община Павликени - този в с. Вишовград, навърши 15 години.
Празничният повод събра всички членове на клуба на тържество в салона на читалището.
"За тези 15 години Вие със сигурност сте натрупали много споделени спомени, радостни събития, съвместни празници, екскурзии, песни, танци и топли разговори. Това са години, в които Вие доказахте, че третата възраст може да бъде златна – пълноценна, активна и смислена.
Именно затова Община Павликени създаде и поддържа пенсионерски клубове във всички населени места. Осъзнаваме колко важни са те за местните хора и каквото и да ни коства, че отстояваме запазването им", обърна се кметът инж. Емануил Манолов към празнуващите.
„Все още има много пролет във Вашата човешка есен. Бъдете като небето – усмихвайте се и след буря! Защото не годините правят човека, а делата, с които тежи. Продължавайте да изпълвате с духовност живота в свидното ни село!“, каза председателят на пенсионерския клуб Мариана Трифонова.
Печатно издание
