Понеделник, 21 Юли 2025 11:25

Пенсионерският клуб в с. Вишовград навърши 15 години

   Един от най-младите пенсионерски клубове в община Павликени - този в с. Вишовград, навърши 15 години.

   Празничният повод събра всички членове на клуба на тържество в салона на читалището.

   "За тези 15 години Вие със сигурност сте натрупали много споделени спомени, радостни събития, съвместни празници, екскурзии, песни, танци и топли разговори. Това са години, в които Вие доказахте, че третата възраст може да бъде златна – пълноценна, активна и смислена.

   Именно затова Община Павликени създаде и поддържа пенсионерски клубове във всички населени места. Осъзнаваме колко важни са те за местните хора и каквото и да ни коства, че отстояваме запазването им", обърна се кметът инж. Емануил Манолов към празнуващите.

   „Все още има много пролет във Вашата човешка есен. Бъдете като небето – усмихвайте се и след буря! Защото не годините правят човека, а делата, с които тежи. Продължавайте да изпълвате с духовност живота в свидното ни село!“, каза председателят на пенсионерския клуб Мариана Трифонова.

 

Прочетена 1044 пъти

Оставете коментар

Моля убедете се, че всички задължътелни полета (маркирани със звезда) са попълнени. Не е разрешен HTML код.